سایر برندها

سه راه تبدیل چدنی | 10 - 16 بار

از {{model.count}}

برای استعلام قیمت سه راه تبدیل چدنی تماس بگیرید.

تعداد
نوع
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

سه راه تبدیل چدنی از مهم ترین اتصالات چدنی در خطوط لوله انشعابی به ویژه در لوله کشی فاضلاب شهری است. سه راهی تبدیل چدنی با فشار کاری 10 – 16 بار تولید می شود و جنس آن از چدن خاکستری یا چدن داکتیل است. این نوع سه راه تبدیل در اندازه های و ابعاد مختلف تولید و عرضه می شوند و می توان از انواع مختلف آن برای ایجاد انشعاب استفاده کرد.  

سه راه تبدیل چدنی

سه راه های چدنی از پرکاربردترین اتصالات برای انشعاب گیری از خطوط اصلی می  باشند و در کشاورزی، آبرسانی و فاضلاب برای اتصال خطوط لوله به یکدیگر،  انشعاب گیری، اتصال شیلنگ ها و فلنج ها و دیگر اتصالات به همدیگر یا به  خطوط لوله به کار برده می شود. این نوع سه راهی سه سر فلنجی بوده و هر جایی  که نیاز به تغییر جهت جریان و ایجاد انشعاب جدید باشد مورد استفاده قرار  می گیرد. به دلیل اینکه این نوع اتصال اغلب به صورت دفنی یا در شرایط دارای  رطوبت استفاده می شود، سطح آن قیر اندود می شود تا مقاومت آن در برابر  خوردگی افزایش یابد. سه راه چدنی در انواع مختلف سه راه مساوی و نامساوی،  سه راه تبدیل تولید و عرضه می شوند. اتصال سه راه ها به خطوط لوله و دیگر  اتصالات از طریق فلنج بوده و به صورت های مختلفی چون گلودار جوشی و دنده ای  و فلنج جوشی و یا فلنج پیچ و مهره ای متصل می شود.
در سه راه چدنی  مساوی، سایز اتصال را بر حسب قطر لوله می نویسند (مثلا سه راه 4 اینچ). در  صورتی که سه راه تبدیل از نوع نامساوری باشد، یعنی اندازه قطر انشعاب  (نافی) با قطر لوله اصلی متفاوت باشد، اول اندازه قطر لوله اصلی گفته می  شود و سپس اندازه قطر انشعاب خروجی را می گویند. حالت دوم سه راه نامساوی  این گونه است که اندازه هر سه خروجی متفاوت از یکدیگر است. در این صورت،  سایز هر سه خروجی را باید عنوان کرد.
سه راه چدنی فلنجدار از نظر  متریال، در دو نوع چدن داکتیل و چدن خاکستری تولید می شود. سه راه تبدیل  چدنی فلنجدار خاکستری از نظر مقاومت و فشار کاری نسبت به چدن داکتیل در رده  پایین تری قرار دارد و معمولا با فشار کاری ۱۰ بار تولید می شود و برای  پروژه هایی که فشار ۱۰ بار و یا کمتر را دارند مورد استفاده قرار می گیرد.  سه راه چدنی فلنجدار داکتیل که با علامت اختصاری GGG شناخته می شود از نوع  چدن نشکن است و برای فشار کاری ۱۰ بار و ۱۶ بار در پرژه های آبرسانی و  فاضلابی مورد استفاده قرار می گیرد.


دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...