سوالات متداول

با توجه به وجود کپی های نامرغوب از محصولات برندهای مختلف در بازار، چگونه می توانم از اصالت محصول مدنظرم اطمینان حاصل کنم؟

برای تجربه یک خرید مطمئن باید از تأمین  کنندگانی خرید کنید که دارای اعتبار و سابقه مناسب در زمینه تأمین اقلام  مورد نیاز شما هستند. شناسایی منابع تأمین معتبر، چه در تجارت خارجی و چه  در تجارت داخلی، از مهم ترین گام های یک خرید مطمئن است. علاوه بر این،  تضمین اصالت کالا، کم ترین خدمتی است که یک تأمین کننده معتبر می تواند به  مشتریان خود ارائه دهد.

ما در ولو ایران، با تضمین اصالت کالا،  تجربه یک خرید مطمئن با مناسب ترین قیمت را به مشتریان­­مان ارائه می  نماییم؛ زیرا اولویت ما رضایت مشتریان و ایجاد یک رابطه برد-برد و طولانی  مدت با آنان است. کارشناسان ولو ایران با افتخار آماده رفع هر گونه ابهام در رابطه با اصالت محصولات هستند.

فرایند بازگردانی کالاهای مرجوعی به چه صورت انجام می شود؟ و شرایط آن چیست؟

ولو ایران با هدف تسهیل فرایند خرید  مشتریان، همواره دست­یابی به منابع تأمین دست اول را در دستور خود قرار  داده است بنابراین، فرایند ارجاع کالای مرجوعی مطابق با شرایط و دستورالعمل  شرکت تولید کننده یا وارد کننده خواهد بود. بسته به سیاست­های فروش و  خدمات پس از فروش این شرکت­ ها، فرایند ارجاع متفاوت است. با توجه به این  که برخی از شرکت ها تحت هیچ شرایطی کالای مرجوعی را نمی پذیرند، لازم است  قبل از تایید پیش فاکتور، آن را به دقت بررسی کنید و در صورت نیاز با کارشناسان ولو ایران مشورت نمایید.

 آیا امکان ثبت سفارش آنلاین وجود دارد؟

بله، جهت ثبت سفارش آنلاین، به زبانه ثبت سفارش مراجعه کرده و پس از ثبت اطلاعات، فایل لیست سفارش را از طریق وبسایت  بارگذاری نمایید. کارشناسان ولو ایران در اسرع وقت با شما تماس خواهند  گرفت.

من در شهری خارج از تهران هستم. آیا امکان ارسال به شهرستان های دیگر نیز برایتان مقدور است؟

ولو ایران با هدف گسترش خدمات خود به  سایر نواحی کشور عزیزمان، توجه خود را علاوه بر استان تهران به سایر نواحی  ایران نیز معطوف کرده است. ما این افتخار را داریم تا فراتر از محدوده  جغرافیایی در راستای فراهم آوردن تجربه خرید مطمئن در کنار شما باشیم. برای  اطلاعات بیشتر با کارشناسان ولو ایران تماس بگیرید. 

 آیا برنامه­ خاصی برای طرح همکاری در فروش در نظر دارید؟

ولو ایران در هر دوره زمانی برنامه ها و  ترفیع­ های متنوعی برای همکاران و مشتریان وفادار در نظر می گیرد. جهت  اطلاع از این برنامه ها شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید.

  • {{value}}
هر گونه سوال در مورد ثبت سفارش و خرید شیرآلات صنعتی و تاسیساتی را از طریق فرم زیر با کارشناسان ولو ایران مطرح نمایید: را بنویسید. هر گونه سوال در مورد ثبت سفارش و خرید شیرآلات صنعتی و تاسیساتی را از طریق فرم زیر با کارشناسان ولو ایران مطرح نمایید: را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید. هر گونه سوال در مورد ثبت سفارش و خرید شیرآلات صنعتی و تاسیساتی را از طریق فرم زیر با کارشناسان ولو ایران مطرح نمایید: را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید.
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
شماره موبایل را بنویسید. شماره موبایل را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.

کمی صبر کنید...