کیز ایران

شیر سوپاپی برنجی کیز ایران | 16 بار

از {{model.count}}

سایز شیر سوپاپی کیز ایران را انتخاب کنید:

سایز
سایز را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
86,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

شیر سوپاپی کیز ایران شیری است که عبور سیال در آن در یک جهت بوده و از  جریان برگشتی سيال ممانعت به عمل می آورد. این شیر تنها توسط فشار سیال عمل  کرده و دارای هیچ نوع وسیله کنترل کننده ای در خارج از بدنه نمی باشد. شیر  توسط جریانی که به سطح دریچه اعمال می‌شود باز، و با قطع جریان و اعمال  نیروی فنر پشت دریچه بسته میشود. این محصول بیشتر در دهانه های ورودی  پمپهای کفکش و چاهی، شبکه های آبرسانی شهری، تاسیسات حرارت  ساختمانی  ،سیستم های هوای فشرده و پنوماتیک  جهت جلوگیری از ورود ذرات ریز و خاک و شن در سیستم هایی با حساسیت بالا کاربرد دارد.

دانلود کاتالوگ شیرآلات برنجی کیز ایران (کلیک کنید)


شیر سوپاپی کیز ایران شیری است که عبور سیال در آن در یک جهت بوده و از جریان برگشتی سيال ممانعت به عمل می‌آورد. این شیر تنها توسط فشار سیال  عمل  کرده و دارای هیچ نوع وسیله کنترل کننده ای در خارج از بدنه نمی باشد. شیر  توسط جریانی که به سطح دریچه اعمال می‌شود باز، و با قطع جریان و اعمال نیروی فنر پشت دریچه بسته می‌شود. این محصول بیشتر در دهانه‌های ورودی پمپ‌های کفکش و چاهی، شبکه‌های آبرسانی شهری، تاسیسات حرارت ساختمانی، سیستم‌های هوای فشرده و پنوماتیک جهت جلوگیری از ورود ذرات ریز و خاک و شن در سیستم هایی با حساسیت بالا کاربرد دارد.

مشخصات فنی شیر سوپاپی کیز ایران

برای مشاهده لیست قیمت کلی محصولات کیز ایران به صفحه لیست قیمت کیز ایران مراجعه کنید. 

مشخصات فنی شیر سوپاپی کیز ایران


سایز
2 - 1/2 اینچ
فشار کاری
PN 16
دمای کاری
100 درجه سانتی گراد

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...