کیز ایران

شیر کوپلی کیز ایران | 16 بار

از {{model.count}}

سایز شیر گوپلی کیز ایران را انتخاب کنید:

سایز
سایز را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
132,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

شیر توپی (کلکتوری کوپلی) برنجی معمولاً در تاسیسات ساختمانی، سیستمهای گرمایش از کف و شبکه های آبرسانی گرم و سرد مورد استفاده قرار می گیرد. این  شیرها به صورت ربع گرد با یک چرخش 90 درجه باز و بسته می شوند. در این  نمونه شیرها سطوح خارجی و داخلي با روکش نیکل پوشش داده شده تا از خوردگی  بلند مدت در برابر املاح آب و خورنده های محیطی جلوگیری شود. قطعه توپی به  کار رفته در این شیرها علاوه بر روکش نیکل با یک لایه کروم نیز پوشش داده  شده تا اصطکاک آن با نوار پلیمری مخصوص آب بندی و نتیجتا فرسایش آن به  حداقل برسد. آب بندی زاویه ای این شیرها 15+ درجه می باشد که جز بهترین  زاویه های آب بندی در شیر آلات توپی می باشد در تمامی شیرها به صورت 100 %  تست فشار در زمان تعریف شده انجام می پذیرد و کلیه تستهای گشتاور، تست ضربه  و... نيز به صورت رندوم روی این شیرها انجام می گيرد.

دانلود کاتالوگ شیرآلات برنجی کیز ایران (کلیک کنید)


شیر توپی (کلکتوری کوپلی) برنجی معمولاً در تاسیسات ساختمانی، سیستمهای  گرمایش از کف و شبکه های آبرسانی گرم و سرد مورد استفاده قرار می گیرد. این  شیرها به صورت ربع گرد با یک چرخش 90 درجه باز و بسته می شوند. در این  نمونه شیرها سطوح خارجی و داخلي با روکش نیکل پوشش داده شده تا از خوردگی  بلند مدت در برابر املاح آب و خورنده های محیطی جلوگیری شود. قطعه توپی به  کار رفته در این شیرها علاوه بر روکش نیکل با یک لایه کروم نیز پوشش داده  شده تا اصطکاک آن با نوار پلیمری مخصوص آب بندی و نتیجتا فرسایش آن به  حداقل برسد. آب بندی زاویه ای این شیرها 15+ درجه می باشد که جز بهترین  زاویه های آب بندی در شیر آلات توپی می باشد در تمامی شیرها به صورت 100 %  تست فشار در زمان تعریف شده انجام می پذیرد و کلیه تستهای گشتاور، تست ضربه  و... نيز به صورت رندوم روی این شیرها انجام می گيرد.

مشخصات فنی شیر کلکتوری کوپلی کیز ایران


مشخصات فنی شیر کلکتوری کوپلی کیز ایران

سایز
1/2 * 16 و 1/2 * 20
فشار کاری
PN 16
دمای کاری
80 درجه سانتی گراد

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...