کیز ایران

شیر یکطرفه دریچه ای کیز ایران | 16 بار

از {{model.count}}

سایز شیر یکطرفه کیز ایران را انتخاب کنید:

سایز
سایز را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
132,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

شیر یکطرفه کیز ایران شیری است که عبور سیال از آن در یک جهت بوده و از جریان برگشتی سيال ممانعت به عمل می آورد. این شیر تنها توسط فشار سیال عمل کرده و دارای هیچ نوع وسیله کنترل کننده ای در خارج از بدنه نمی باشد. کنترل جریان سیال در شیر یکطرفه توسط دیسکی كه به واسطه وجود فشار سیال به بدنه دیسک از محل آب بندی شیر، دور و يا به آن نزدیک می شود؛ انجام می گردد.

دانلود کاتالوگ شیرآلات برنجی کیز ایران (کلیک کنید)


شیریکطرفه شیری است که عبور سیال از آن در یک جهت بوده و از جریان برگشتی سيال ممانعت به عمل می آورد. این شیر تنها توسط فشار سیال عمل کرده و دارای هیچ نوع وسیله کنترل کننده ای در خارج از بدنه نمی باشد. کنترل جریان سیال توسط دیسکی كه به واسطه وجود فشار سیال به بدنه دیسک از محل آب بندی شیر، دور و يا به آن نزدیک می شود؛ انجام می گردد.

شیرهای یکطرفه غالبا در شبکه های آبرسانی شهری، تأسیسات حرارتی ساختمان، مصارف صنعتی، پمپها، شبکه های نفت و روغن رسانی و درمجموع در شبکه هایی که حرکت سیال از یک طرف و از خلاف جهت دیگر غیر مجاز باشد، مورد استفاده قرار می گیرد.

از محاسن و مزایای این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد:
- مقاومت دربرابر خوردگی و فرسودگی
- مقاومت دربرابر رسوب پذیری
- آب بندی به طورکامل
- بی صدا بودن هنگام باز و بسته شدن دریچه

مزیت‌های شیر یکطرفه دریچه ای:
تعبیه یک عدد لاستیک آببندی از جنس NBR بر روی دریچه استیل باعث آببندی صددرصد در ناحیه آبرو و از بین بردن صدا بر اثر ضربه ای که دریچه به بدنه شیر در زمان باز و بسته شدن دریچه به وجود می آورد، شده است.

برای مشاهده لیست قیمت محصولات کیز ایران به صفحه لیست قیمت کیز ایران مراجعه کنید. 

اجزای تشکیل دهنده شیر یکطرفه دریچه ایمشخصات فنی شیر یکطرفه دریچه کیز ایران

سایز
2 - 1/2 اینچ
فشار کاری
16 بار
دمای کاری
تا 200 درجه سانتی گراد

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...